Tople jesenske dni smo otroci rumene igralnice izkoristili za sprehode in gibanje v naravi ter opazovanje naravnih sprememb, ki jih prinaša jesen. Odpravili smo se do Gezovih jam, kjer smo naredili nekaj sproščujočih vaj in prisluhnili naravi in njenim zvokom. Vsak si je izbral svoje drevo in ga objel. Nato pa smo si ogledali še živali, ki jih imajo tam. Uživali smo. Opazovali smo tudi balone, ki so v prvi polovici septembra pisano obarvali nebo, in se potem tudi v igralnici veliko igrali z baloni, ki pa žal niso hoteli poleteti v zrak, so pa naredili glasen POK, če smo jih preveč objeli.

Malčki-otroci rdeče igralnice smo septembrske dneve namenili prostemu igranju, orientaciji v prostoru, medsebojnemu spoznavanju in usvajanju dnevne rutine. Z veseljem smo raziskovali kotičke v igralnici (prebiranje slikanic, risanje, kuhanje, igranje s traktorji in avtomobili,..) in se podali k igram na prostem (vožnja s poganjalci, guganje ter spuščanje po toboganu). In nekega športnega dne, ko smo se poigrali s padalom, nas je obiskal Kasač Tinko.

008

Slika 1 of 500