Temeljna naloga svetovalnega dela v vrtcu je podpreti in sodelovati s strokovnimi delavci, starši otrok  in z vodstvom vrtca pri zagotavljanju pogojev za optimalni razvoj vsakega posameznega otroka v vrtcu.

Svetovana delavka se na podlagi svojega posebnega strokovnega znanja  preko svetovalnega odnosa vključuje v kompleksno reševanje pedagoških, psiholoških  in socialnih vprašanj, s tem da sodeluje z vsemi deležniki v vrtcu in po potrebi tudi z zunanjimi institucijami.

Svetovalno delo v vrtcu opravlja Jelka Kodba, socialna delavka in Nataša Vuk, psihologinja.

Svetovalna delavka je dosegljiva vsak dan, med 8.00 in 12.00 uro, na GSM: 041 702 504 ali po e-pošti jelka.kodba@guest.arnes.si;

Psihologinja pa vsak torek in četrtek med 11.00 in 13.00 uro, na (02) 5844 306 ali na 041 702 502 ali po e-pošti natasa.vuk@guest.arnes.si

Na svetovalno službo vrtca se lahko naslovite  vedno kadar:

• opažate pri vašem otroku razvojne, čustvene ali vedenjske stiske in težave,
  • potrebujete pomoč pri postopku usmerjanja,
  • se znajdete v ekonomski/socialni stiski,
  • kadar potrebujete kakršnokoli pomoč ali nasvet.

SVETOVALNE URICE NA OŠ CVETKA GOLARJA LJUTOMER