Mesec maj pa se je sploh za 10 predšolskih otrok končal še nekoliko bolj doživeto in nepozabno. Ob koncu meseca smo se namreč predšolski otroci in vzgojiteljici odpravili na letovanje, oz. vrtec v naravi. Za otroke kot tudi za naju je to bil zelo lepa in poučna izkušnja. Izvajali in sodelovali smo v različnih zanimivih dejavnostih, ki so bile načrtovane s strani animatorjev/učiteljev. Tako smo se na primer naučili, kako v  naravi brez pripomočkov ustvariti ogenj, kot pravi taborniki. Preizkusili smo se tudi v plezanju, kjer smo se odlično odrezali. Da pa so dnevi bili res zasedeni, pa lahko vidite tudi na spodnjih fotografijah. Otroci so zvečer brez težav zaspali… Uživali smo in bi se z veseljem vrnili še kdaj.