Tudi v letošnjem letu smo otroci zelene in rumene igralnice sodelovali v projektu »ZOBNI ALARM«. Vse leto so otroci bili pridni, skrbno ščetkali  svoje zobe. Skozi vse leto nas je obiskovala tudi zobna asistentka, gospa Mihaela Senčar, ki nas je na zanimiv način »učila« pravilne nege in skrbi za svoje zobe. Večkrat je s sabo prinesla tudi krokodilčka, ki je vso dejavnost in sodelovanje otrok le še povečal. Otroci so jo vedno z veseljem pričakali in ji povedali veliko novega (kako znajo sami skrbeti za to, da so čisti in zdravi). Ker smo dobili tudi svoje zobne ščetke, smo skozi leto večkrat ob pomoči gospe Mihaele preizkusili kako dobro jih znamo uporabljati. In tako se je leto hitro začelo iztekati proti koncu.

Tako smo imeli skupaj z otroki rumene igralnice 3.5.2022 zaključek zobnega alarma. Takrat so otroci z nestrpnostjo pričakovali Lili in Luka, ki sta jih na ta dan obiskala in jim prinesla priznanja, ter jih pohvalila za pridno ščetkanje in sodelovanje. Vsak izmed otrok se je tako razveselil darila, ki ga je prejel ob uspešnem zaključku, najbolj pa so bili veseli Lili in Luka. Veselje je bilo tako veliko, da smo se morali tudi fotografirati.

Se že veselimo srečanja drugo šolsko leto.

Lili in Luka nasvidenje do takrat.