V tem čarobnem mesecu, se nam vsem skupaj v vrtcu veliko dogaja. Tako je vsak dan zapolnjen s posebno praznično dejavnostjo, ki v tem času otrokom pričara še lepši čas, preživet v vrtcu. Tako smo v preteklih dneh skupaj z otroki pripravljali in pekli piškote, za našo čajanko. Otroci so pozorno spremljali vsak korak priprave testa ter tudi sami povedali, kako to počnejo doma s svojimi starši. Pri samem ustvarjanju, gnetenju in izrezovanju piškotov so neizmerno uživali in z zanimanjem spraševali, kdaj bodo vse to lahko tudi poskusili.

In tako je napočil ta dan, 17.12.2021, ko smo z otroki izvedli čajanko. Žal je bilo zaradi bolezni odsotnih veliko otrok, a smo s prisotnimi čajanko vseeno izvedli. Da pa je bilo vse nekoliko bolj slavnostno, so si otroci za ta dan v vrtec od doma prinesli svoj poseben lonček; lepo smo pogrnili mize, se posedli in čajanka se je lahko pričela… Otroci so uživali v druženju ob dobrih piškotih in slastnem čaju.