Tako, pa je le prišel dobri stari dedek Mraz, ki nas je tokrat (ne na »Grüntu« TD Cven, kot običajno prejšnja leta) obiskal v vrtcu. Najprej je potrkal na vrata otrok najmlajšega oddelka, ki so se najbolj razveselili bonbonov z njegove košare.

Svoj obhod je nadaljeval v starejših skupinah, kjer je prebiral želje iz njihovih naslikanih pisem. Skupaj so zapeli pesmi, rajali in uživali v prazničnem vzdušju.

In kaj je bilo skrito v darovih dedka Mraza? Vreča iz blaga-z všitim imenom otroka (v barvi igralnice, ki jo obiskuje), v njej pa čudovita knjiga: »Neverjetne živali«.

A to še ni bilo vse. Dedek Mraz nam je prinesel veliko smeha, igre in zabave, ko smo se spustili po novem toboganu, ki ga bomo ob toplem vremenu postavili na hribček našega majhnega igrišča!

Pa je že zadišalo po čajanki in piškotih, ki smo jih pripravili na včerajšnji ustvarjalnici.